DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre budapesti értékelései

Értékelt: 2019. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Budai 3 úgy termett előttem, mint kisebb csoda. Parkolóhelyet kerestem a MOM center körül, amikor megleltem, ott volt szemben ez a vendéglátóipari egység s pont azt nyújtotta (többek között), amit szerettem volna. Frissen préselt narancslevet és friss, ízletes péksüteményeket melyek közül egy túrós batyut választottam. Tetszett a beltér is, a kiszolgálás udvarias.
2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A Montenegroi Gurman Blaha Lujza tér melletti egységének fergetegesnek mondható sikere arra indította a tulajdonosokat, hogy nyissanak egy második egységet is. Ennek a dizájnját már inkább éttermesre vették, úgy tűnt, az árak is mintha magasabbak lennének itt. Ami egyébként természetes, ha a térkiképezés igényességét és nagyságát továbbá a lokációt nézzük.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Nem vagyok vegán. Nem szeretem, ha vegánok húsos ételeket utánoznak. Jó vegán kaját lehet készíteni azokból, melyek eleve vegánok. Ilyen olyan pasta, pizza például. De. Itt ettünk egy jó vegán burgert. Jó harapást élményt adott, harmonikus volt az ízképe. Szerettük a helyet s ami a legtöbb: kíváncsivá tett minket. Visszamennénk s megkóstolnánk egyebeket is.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Nem maradhatott a Bamba Marha hálózatnak ez az egysége sem ki a merítésből, akkor sem, ha egyébként hasonló vagy éppenséggel ugyanaz a kínálat és a minőség is mindenütt. Itt az öcsémmel voltam, aki nagy burger rajongó. S a társaság hatással van az emberre. A Bamba Marha elnyerte egy listán Európa ötödik legjobb burgerezőjének a titulusát, de attól még nekem ez 4,5 pontos élmény.
Értékelt: 2019. október 11.
Mivel a kispesti piactól nem messze működik a párom egyik üzlettársának a boltja, sorra kipipálgathatom a közelben működő egységeket. Imréék büféjében a hagyományos pecsenyés felhozatal van lángossal kiegészítve, gondolkodtam is, hogy netán hurkát és kolbászt csomagoltassak-e be, végül a hekk és a fasírt mellett döntöttem.
Értékelt: 2019. október 11.
A Lángosmánia a Kispesti piac egyik jellegzetes egysége. Kis bódéban van pár magasított szék és asztal is azoknak, akik helyben fogyasztanák el a lángost. Én inkább mentemben ettem. Sima fokhagymásat kértem. Érdekes, hogy érződtek a kisebb krumpli-darabok a lángosban, de engem ez nem zavart. Tartanak Tikkadt szöcskét is, amit szintén értékeltem.
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A Bartók nevű egység kifejezetten tetszett, mind dizájnra, mind kínálatra. Itt az ételek között is akadt, amit felkeltse az érdeklődésem, ellentétben a szomszédos Bélával. Mert egyébként, ahogy a Bartók összetartozik a magyar agyban a Bélával, úgy utazik e két egység hasonló műfajban egymástól pár lépésre. Vagány beltér, minőségi italok, korrekt ételek.
Remek kis cukrászda -

PupiCake & Sandwich Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Hangulatos, szeretnivaló aprócska cukrászda a Bartók Béla úton. Van egy kétszemélyes meg egy háromszemélyes asztaluk. A sütik nem érik el a csúcsszintet, de igényesebbek az átlagnál. Nincs nagy választék, ami nálam jó pont, annak a jele, hogy vélhetően minden friss. Jómagam egy málnás cheesecaket ettem, 750 ft volt. Kifejezetten ízlett. A kiszolgálás kedves.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A Béla nevű egység nyitása óta listámon van, a minap végre sikerült meglátogatni. Ez egy kifejezetten igényes hely, annak megfelelően népszerű is. Kitűnő sörök, kiváló borok, akadnak jó tömények is. Egyikből sincs nagyon nagy választék, de amit kínálnak, az a csúcsszegmens. Jómagam egy pohár Fehér Nyúl IPAt ittam, 680 ft a negyed literes pohár, ez korrekt-átlagos árfekvés.
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Mamut melletti Indigó megnyitása óta szerepel a célpontlistámon. Volt már úgy, hogy be is megyünk, de nem volt hely. Ezúttal szerencsésebbek voltunk. Ittunk csapolt Drehert, más nem volt, sörben nem túl erősek, egy remek sós Lassit, kiváló sajt-curryt meg tőkehal vindaloot. Hozzá rotit és fokhagymás-chilis naant. A naan és a két ragu szaftja csodás volt.