DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre budakeszi értékelései

Hangulatos terasz, átlagos minőség -

Szöszi Cukrászda Budakeszi

Értékelt: 2016. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Szöszi cukrászda Budakeszi Fő utcáján működik, nem messze a Spájz nevű étteremtől. Egyszerű a beltér, de kifejezetten kellemes a terasz, ahonnan szép kilátás nyílik a városra. Némi aprósüteményt kértünk meg egy kávét, korrekt átlagos szintet hoztak. A kiszolgálás kedves, az árak barátságosak. Jól esett itt üldögélni, megeshet, hogy ha arra tévedünk, akkor még benézünk.
Öröm öt kategóriában is kiadni az öt pontot -

Andrész Cukrászda Budakeszi

Értékelt: 2016. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Andrész cukrászda igazi meglepetés volt számunkra. Nem tudtuk azt, amit egy kedves, közelben lakó ismerősünk árult el a minap, hogy néha az ajtón kívül is áll a sor. Amikor ott jártunk a párommal tavaly augusztusban, nem sokan voltak bent. Ami persze nem bántunk egyáltalán. Leültünk a hangulatos belső teremben és ettünk egy csokoládéalapú tortát, ami remek volt ár/érték arányban pedig mondhatni verhetetlen.
Hangulatos kocsma Budakeszi főutcáján -

Schmidt és Kerekes Borozó Budakeszi

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 31.
Budakeszi békés kisváros, ahová a BKK járatai is kivisznek. Tavaly áprilisban nyitás előtt érkeztünk a Speiz nevű helyre s el kellett ütni az időt valamivel. Mi lehetett volna jobb, mint beülni a hely tőszomszédságában levő Schmidt és Kerekes borozóba? Régivágású egyszerű hely ez, joviális pincérrel, pontosabban pultossal és kommersz italkínálattal.
Jó kis fősodratú cukrászda -

Grafl Cukrászda Budakeszi

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Budakeszi tőszomszédságában a Budakeszi úton lakó kedves jóbarátaimmal meg a nagyobbik fiammal voltunk a Grafl cukrászdában, aminek meglátogatásáról le akartak beszélni, mondván, hogy gyenge a teljesítményük. Én mondtam, hogy felőlem kint maradhatnak, a magam részéről mindent ki akarok próbálni, csomagoltatok egy sütit és jövök.
Kifejezetten jó hely Budakeszin -

Budai Gesztenyés Étterem és Kávézó Budakeszi

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Gesztenyés étterem azóta piszkálja a fantáziámat, hogy a gasztrojazz blogon olvastam róla egy méltatásnak is beillő kritikát. A minap végre ide is sikerült eljutni, s összességében azt mondhatom: megelégedetten távoztunk. Ettünk egy sütőtökkrémlevest, egy marhahúslevest velőscsonttal, valamint kacsamájat furmint-redukcióval.
Jó kis rétesező Budakeszin -

Monarchia Rétesház (Budakeszi) Budakeszi

Értékelt: 2016. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Monarchia jó hívószó a magyar fülnek. A boldog békeidők igézete, nosztalgiája ma is élő. Budakeszin sétálva ide is betértünk, mi tagadás főleg a neve miatt. Addigra már jóllaktunk két pékségben és két cukrászdában. A rétesek gusztusosak, ígéretesek, a tészta helyben készültnek tűnik. Tölteléktől függetlenül áruk 230 ft, ami kifejezetten barátinak mondható.
Értékelt: 2016. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már leírtam párszor, hogy a Jókenyér pékség kedvenceink egyike, sokáig csak a Lidlben vásároltuk kenyereiket, leginkább a nagyon jó ár/érték arányú bajor rozskenyeret, de nem ritkán a wellness kenyeret is, továbbá az olivás és hagymás változatokat, néha óriás kiflit a gyerekek kedvéért és aszalt paradicsomos ciabattat.
Végre egy ötből ötös hely -

Pincekulcs Kézműves Italok Budakeszi

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30.
Aki igazán szereti a bort, borszaküzletben vásárol. Azon belül sem mindegy, hogy hol. Vannak kis ékszerdobozszerű szaküzletek egy-egy lelkes borrajongó által működtetve, mint amilyen a bizarr nevű Filoxéra Szegeden, a Pampetrics Keszthelyen vagy a Pincekulcs Budakeszin.