DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre nádudvari értékelései

Jó kis büfé Nádudvaron -

Bázis Büfé Nádudvar

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
A Bázis büfé Nádudvaron korrekt átlagos büfé, ahová szívesen járnak a kispénzű egyetemisták (is). A választék a megszokott, az árak barátságosak, a kiszolgálás is rendben van. Ettünk gyros tálat, pizzát és rántott sajtot sült burgonyával, nagy adagot adnak olcsón, frissen, korrekt szinten megvalósítva. 3,5 pontot adnék, de hadd kerekítsünk felfelé.
Szeretnivaló egyszerű egység -

Strand Büfé Nádudvar

Értékelt: 2019. október 31.
A nádudvari Strand büfé télen elviteles kifőzdeként üzemel. Hagyományos, közkedvelt fogásokat kínálnak, jómagam rántott karfiolt kértem tartármártással és sült burgonyával. Mivel az árakat meglepően alacsonyra pozicionálták, s vélhetően kellően ismertek a helyiek körében, igencsak népszerűek, sorba kellett állni, hogy megkapjam az ételemet.

Bisztró Nádudvar

Értékelt: 2019. október 31.
A puritán nevet viselő Bisztró Nemesnádudvaron valójában kocsma, ételeik nincsenek egyáltalán. Az italfront a kommersz nagyipari termékekből áll. Kőbányai sört csapolnak. Jómagam egy kis Unicumot kértem és 2 dl szódát, fizettem 310 forintot, pontosabban ennyiről szólt a számla. A beltér egyszerű, kopottas. A pult mögött szemrevaló, fiatal, rokonszenves leányzó.
Értékelt: 2019. október 31.
Az Ulveczky cukrászda Nádudvar egyetlen cukrászdája, ha minden igaz, legalábbis sem a neten sem a valóságban nem sikerült másikat találnom. Nem csoda, hogy látogatott. Idén január 5-én reggel néztem oda be, s igen sokat kellett sorba álljak annyiran rendeltek tortát. A pult még üres volt részben, nem pakoltak még ki mindent.
Átlagos pékség -

Balmaz Sütöde Nádudvar

Értékelt: 2019. október 30.
Hazudnék, ha nemzeti elfogultságból azt mondanám, hogy a Balmazújvárosi pékségben vásárolt termékek nagyságrenddel jobbak voltak, mint a mindenfelé fellelhető albán pékségek termékei. Mert nem voltak nagyságrenddel jobbak, de a három pontba beleférnek. Vettem egy háromféle töltelékes ikerbuktaszerűséget, aminek ízvarázs a hivatalos neve, továbbá két kiflit.
Jó kocsma Nádudvaron -

Guriga Söröző Nádudvar

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 30.
A Guriga söröző győzött meg a legjobban a nádudvari helyek közül. Az italkínálat itt sem lép ki a nagyipari tömegtermékek kereteiből, de érezni a belső tér kialakításában az igényességet, azt, hogy ez egy lélekkel vezetett egység, van valaki, akinek fontos, hogy itt a vendég jól érezze magát. Esetemben az sikerült, bár csak egy Cappyt ittam.

Nádas Presszó Nádudvar

Értékelt: 2019. október 30.
A Nádas eszpresszó egyszerű külvárosi kocsma, kommersz sörökkel, borokkal és töményekkel. Rádió szólt, amiről szívesen lemondtam volna. Fatüzeléses kályha, barátságos meleg fogad. Van wurlitzer, csocsó és darts. Egy Dreher Pale Alet kértem elvitelre valamint egy paradicsomitalt a Top Joy cégtől helyben fogyasztásra.
Nagyon kedves kiszolgálás -

Andrási Pékség Nádudvar

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az András pékségben lefegyverzően kedves a kiszolgálás, könnyen elképzelhető, hogy maga a tulaj áll a pultban, ami persze önmagában nem elegendő a kedvességhez. Van két székük meg egy asztaluk is, le lehet ülni, megenni azt a harapnivalót, meginni azt az innivalót, amit az ember épp megvásárolt vásárolt. Vettem egy kenyeret, meg egy habrolót.
Albán pékség -

Fincsi Pékség Nádudvar

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
A Fincsi pékség Nádudvar albán péksége, a jól ismert választékkal a megszokott alacsony vagy legalábbis korrekt árakkal. Vettem egy fél kilós hagymás szeletelt kenyeret, amire épp szükség is volt, 150 forintért rendben találtatott, továbbá egy szelet pizzát, ami 300 ft volt.

Posta Söröző Nádudvar

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Idén januárban megejtett nádudvari látogatásom alkalmával az első hely, amit meglátogattam, a Posta söröző volt, a postához közel, ahol egyébként befizetnivalóm is akadt. Egy kávét szerettem volna inni, de épp elment az áram. Úgyhogy vettem egy Balaton szeletet ha már ott voltam. 180 forint volt. A választék nagyon szerény és kommersz minden fronton.