DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre szentesi értékelései

Átlagos söröző -

Center Söröző Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Center söröző egy átlagos kocsma Szentes központjában. A kommersz italokból korrekt választékot tartanak baráti árakon. Néhány jobbacska sörük és pálinkájuk is van. Igazi Csíki Sör (ebből a keserűt is tartják) többféle is, meg van szarvasi meggyes sörük. Csapolva sima soproni, IPA szintén Soproni és Mort Subite. Csapolt korsó IPA 400 ft.
Remek borszaküzlet és kávézó -

La'Bor Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Labor borkereskedés egy nagyon hangulatos egység, a kiszolgálás bűbájos, kiváló a borválaszték, ahogy néztem a szortimentet, főként a Bortársaság borait fedeztem fel, ha jól értettem a felszolgáló szavait, valamikor úgy is működött az egység, mint egy BT bolt, vagy annak volt tervezve. Főznek helyben fogyasztásra teát és kávét, jómagam a capuccinot kértem, ami finom volt.
Értékelt: 2019. december 30.
Kívülről nézegettem a Szentes grill nevű egység étlapját és dilemmáztam, hogy menjek-e be. A Tankparancsnok nevű burger eldöntötte a kérdést, ugyanis ez Skorpió chilit (Trinidad Moruga Scorpion) is tartalmaz. A pultossal próbáltam e témában kicsit beszélgetni, de nem volt különösebben kommunikatív. Ellenséges sem, inkább közömbös.
Átlagos albán pékség -

Sanyi Pékség Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Sanyi pékség Szentesen egy átlagos albán pékség, annyi a különbség, hogy nem Totaj vagy Friss a neve, hanem magyar személynevet választottak a tulajdonosok. A választék megszokott, az árak is, bár a hagyományos, baconos-tejfeles-sajtos kenyérlángos mintha olcsóbb szokott volna lenni 430 ftnál.
Remek hely -

Dió Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Dió a leghangulatosabb egységek egyike Szentesen, kár, hogy nem képesek megfelelő, odaillő zenét választani, a háttérben szerencsére nem túl erős hangerővel szóló tuctuc zene nagyon disszonáns. A francia sanzontól a jazzen át a bluesig egy sor műfaj inkább passzolna a helyhez, de akár szimfonikus zene is jó lenne.
Átlagos magyar pékség, nem francia -

Francia Pékség Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Francia pékség nem francia pékség, láttam már néhány francia egységet a műfajban Franciaországban is, Budapesten is, ennek semmi köze nem volt hozzájuk. Sem dizájnjában, sem kínálatában, sem minőségében. Iszonyú sokat kellett várni, míg megjelent a pultos hölgy rengeteg pogácsával, amit valaki várt, láthatólag nem érdekelte, hogy kígyózó sor alakult ki, míg ő vélhetően a pogácsák egybeöntésével foglalkozott.
Értékelt: 2019. december 30.
A Lipóti pékségek között vannak olyan egységek, melyek egyben kávézók, ahol takaros kis asztalok mellé telepedhetünk. Ezek között talán a leghangulatosabb a Szentes központjához közel eső egység. Ott is van a dizájner névjegykártyája, el is tettem egyet. Csodás jazz szól a háttérben, gyertya ég az asztalon.
Értékelt: 2019. december 27.
A Vásárhelyi úton működő szentesi lángosozó őszinte, jó hely. A kiszolgálás kedves, a lángos finom és olcsó. Egy fokhagymás lángost kértem, aminek felét azon nyomban megettem, a másik felét később. Még hidegen is nyújtott élvezetet. 280 ft volt, ami baráti ár.
2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A Kék Angyal egy szeretnivaló külvárosi söröző. Nem jellemző, hogy egy harmadosztályú kocsmában tartsanak egy csomó zöld növényt és Krisztus Pilátus előtt című legendás Munkácsy-festmény reprodukciója legyen berámázva a falon. A kiszolgálás kedves, a választék kommersz, az árak barátságosak. Jómagam egy pohár narancslevet ittam és elvitelre kértem egy Riesenbrau sört.
Értékelt: 2019. december 27.
A Galéria kávézóról legszívesebben csupa jót írnék, hiszen, ha egy vendéglátóipari egység a magyar alföld szívében ki a székely zászlót, akkor jó ponttal indul nálam. Délben menüztetnek, szemrevaló adagokat kínálnak olcsót, így a hely majdnem tele volt. Jómagam kávézni gondoltam, de amikor láttam, hogy van a helyi kiváló főzdétől, a Zentustól sörük, akkor abból kértem két üveggel, mindkettő remek volt.