DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre biatorbágyi értékelései

Értékelt: 2018. november 24.
A Lipóti pékség Biatorbágyon is azt hozza, mint másutt. Tisztes minőség, kedves kiszolgálás, korrekt árak. Itt egy Kemenes cukrászdával van egybeépítve, tavasszal zárva volt, amikor arra jártunk és kipróbáltuk a cukrászdát. Ezúttal itt kezdtünk, egy pozsonyi mákos kiflit, néhány sima, töltetlen, sós kifli-különlegességet kértünk valamint mákos croissant-t.
Átlagos presszó -

Napsugár Presszó Biatorbágy

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A Napsugár presszó nem messze esik Biatorbágy központjától, egyszerű, tiszta, civilizált presszó, nem a lepukkant fajta. Akad egy-két jobb boruk, egyébként a kínálat alapvetően kommersz. Nem leltem jobb sört a Soproni Ászoknál, ami azért, valljuk be, a nagyipari mezőnyben sem egy erős versenyző. Vettem még egy klasszikus Balaton szeletet is, a kettő együtt volt 490 ft.
Átlagos falusi kocsma -

Italbolt Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
A biatorbágyi Italboltban már jártunk évekkel ezelőtt, egyszerű kocsma volt akkor is, azóta sem változott. Az italkínálat kommersz, a kiszolgálás kedves, a tisztaság éppenséggel hagy kívánnivalót maga után. Ezúttal is fröccsöt ittunk, száraz fehérborból, a két kisfröccs 230 ft volt, meg lehetett inni. A belső teremben ültünk le, elöl nem volt hely, pedig szerda délelőtt volt.
Albán pékség, friss áru -

Álbiná Pékség Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
A méhecskéről elnevezett biatorbágyi pékség tipikus albán pékség, a megszokott választékkal. Némi hezitálás után egy virslis széthajtott tésztájú sajtos különlegességet kértünk, mivel erről mondták, hogy még meleg, valamint egy sós kiflit, előbbi 230 ft volt, utóbbi 100. Olcsó, nem ráz, van, amikor jól jön. Például most.
Értékelt: 2018. november 24.
A Czimer hentesbolt Biatorbágyon egy fogalom, a szakmában meg etalon. Budapestről is járnak ide vásárolni igényes vevők. Van egy étkezdéjük is, közvetlenül a boltból nyílik. Jómagam vásároltam marhapárizsit (2500/kiló), füstölt marhapárizsit (3500/kiló), tanyasi májast, ami egyszerűen csúcsszuper volt (2365/kiló), sajtos chilis virslit (3000/kiló), marhaszalámit (7000/kiló – ezt tévesen ütötték fel, ha valaki a számlát nézi) valamint főtt vékonyra szelt főtt marhanyelvet (5000/kiló).
Korrekt fősodratú cukrászda -

Andrész Cukrászda Biatorbágy

Értékelt: 2018. november 24.
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt.
Kiváló sörök egyenesen a főzdétől -

Serház - Kézműves Sörök Boltja Biatorbágy

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
A Guri sörfőzde bemutatóüzlete Biatorbágyon az Etyek felé vezető úton. Tulajdonképpen Etyekre igyekeztünk, amikor felfigyeltem erre a sörözőre meg persze arra a két szóra, amire felettébb érzékeny vagyok: „kézműves sör”. Fék, parkolás, majd bementünk, kóstolgattunk, s elvitelre is vettünk többféle sört, amit Tordason baráti körben ittunk meg, miközben vártuk a választási eredményeket.
Remek cukrászda Biatorbágyon -

Kemenes Cukrászda & Bisztró Biatorbágy

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kemenes a fősodratú cukrászdák csúcskategóriájába tartozik. Kellemes a beltér, önkiszolgáló rendszerben működnek, mi megkóstoltunk több süteményt és néhány fagylaltot idén tavasszal, amikor ezt a helyet válaszottam ki arra, hogy egy régi jó barátommal összefussunk, aki Temesvárról oda költözött Budapest érintésével.
Álomszerű, csodálatos hely -

KisVilla Biatorbágy

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Biatorbágyon belül, Etyek felé haladva figyeltünk fel egy kézműves sörözőre. Fék, 180 fokos fordulat, parkolás. Megtudtuk, hogy a Guri sörfözde bemutató üzletét tisztelhetjük bennük. Ahogy a sörünket kortyolgattuk, megakadt a tekintetünk a szemben fekvő telken, a rajta fekvő szeretnivaló épületen, az azt körülvevő kerten és feliraton: „presszó, kultúra, satöbbi”.
Meggyőző, szeretnivaló söröző-étterem Biatorbágyon -

Barnabás Testvér Bajor Kisvendéglő, Étterem Biatorbágy

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Etyeki Piknik után Biatorbágyon vezettük le az élményt baráti társaságban. Volt persze egy helyi ötletadó, egy régi-régi, kedves jóbarátom, aki néhány éve e szeretnivaló helységben lakik. Voltunk vagy tizenketten, akik önállóan rendeltek, hat felnőtt, hat gyerek, így végig lehetett kóstolni szinte a teljes kínálatot.