DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre gödöllői értékelései

Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gödöllőre érkezvén az első hely ahol megálltunk, miután letettük a gépjárművet a központi parkolóban, a Sulyán cukrászda volt. S persze a gyermekek fagylaltot szerettek volna. Nem szegtük kedvüket. Sós karamellás, csokis és kindertojás-ízűt választottak, ezeket általában jól készítik mindenütt, e hely sem volt kivétel.
Nem lesz a törzshelyem -

Obsitos Borozó Gödöllő

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Egyszerűen elfogadhatatlannak tartom, hogy ha egy kocsmárostól az ember megkérdezi 2018-ban (de tíz évvel ezelőtt sem volt ez elfogadható), hogy a kimért olaszrizlingje milyen pincészettől való, akkor ingerülten válaszoljon, mintha a vendég valami felháborító kérdést tett volna fel. Így hát az Obsitos, ami egy átlagos, érdektelen, kommersz italokra szakosodott kocsma, nem költözött a szívünkbe.
Értékelt: 2018. július 8.
A Pálma Gelato az albán fagyik ideáltípusát képviseli, a pultos akcentusa is erre enged következtetni. A „Gelato” felirat megtévesztő, amit kínálnak, annak semmi köze az olasz fagylaltokhoz. Nagy adag fagylaltot adnak potom 200 forintért, mi erdei gyümölcsöset kértünk, az aroma, ha volt benne, nem volt benne tolakodó, 3 pontot megadok erre a teljesítményre.
Finom rétesek -

Tóth Pékség Gödöllő

Értékelt: 2018. július 8.
A Tóth Pékségben leginkább a rétesek ragadták meg az érdeklődésünket. Különösen a mákos meggyes, ami egyébként is kedvencem a maga műfajában, a máktöltelék édességét szépen ellensúlyozza a meggy savassága. Vettünk egy káposztásat is, mindkettő finom volt és kifejezetten olcsó, ha jól emlékszem 220 ft darabja. A mákosnak a tölteléke szép fényes volt és ízre is kiváló.
Értékelt: 2018. július 8.
A Lipóti pékség a talán legigényesebb nagypékség. (Nem számolva is a manufakturából induló Jókenyeret, mely képes tartani a szintet nagyobbacska pékségként is. )
Gödöllői látogatásunk alkalmával már elfogyott az áru nagy része, mire késő délután betértünk. Ebben az egységben is van leülős rész, ha egyszer reggeltájt járunk arra, megiszunk itt egy kávét.
Remek pékség és kávézó -

Jókenyér Gödöllő

Értékelt: 2018. július 8.
A Jókenyér pékség üzemeltetői részéről jó ötlet volt összekötni az árusítóhelyeket kávézókkal. Akkori is így van ez, ha gödöllői látogatásunk alkalmával nem ültünk le, mivel nem volt már időnk. Vásárolni viszont vásároltunk mindenfélét. Nem maradt meg minden számla, csak ott tüntetem fel az árat, ahol azt dokumentálni is tudom.
Átlagos utcai büfé -

Csíkos Pizzéria Gödöllő

Értékelt: 2018. július 8.
Kifejezetten bosszantó, amikor valamire, amire Magyarország-szerte kb. 700 forintot kérnek, valahol 900 az ára. Különösen, ha gyrosról van szó és az ember nem látja forogni a jellegzetes merőleges nyársat a húsokkal a hőforrás mellett. Ezzel együtt, mivel a kisebbik fiam a rétes és a fagyi után még szeretett volna egy gyrost is, engedtem neki s rendeltem egyet.
Értékelt: 2018. július 8.
A Sissi cukrászdának két egysége is van Gödöllőn, mi mind a kettőben megfordultunk, egyikben tavaly (ez az, amelynek igen hangulatos a beltere és ugyanabban az utcában fekszik, mint a Solier), a másikban két hete. Ezutóbbi esetében a teraszon ültünk, nem is figyeltük, hogy van-e beltér.
Továbbra is csúcs -

Solier Cafe Gödöllő

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A tavalyi gödöllői kiruccanásunk alkalmával ismét ellátogattunk a Solierbe, meg akartam mutatni a partneremnek a város legjobb cukrászdáját. (És persze éttermét, de mivel a szomszéd városkában ebédeltünk, már nem futotta itt az evőkapacitásból csak desszertre. )
Nem is csalódtunk, ettünk két sütit, a fantázianevükre nem emlékszem, a képen minden esetre látszanak.
Katartikus étterem, ár-értékben csúcs -

Solier Cafe Gödöllő

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 13. - 8 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Solier vendéglő a legjobb ár érték arányú helyek egyike, ahol megfordultam valaha. Séfje Fodor Sándor, a legjobbak közül való akkor is, ha kevesebb szó esik Róla, mint a sztárokról. Két éve a Hagyomány és evolúció szakácsverseny alkalmával Budaőrsön a Metro-akadémián (vagy hogy hívják) volt lehetőségem szót váltani Vele és kedves feleségével, ritka megnyerő emberek.