DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Jó kis hely -

Két Lecsó Szeged

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
2020. január 15. , nem volt még fent, ma sincs még fent
A Két lecsó egy egyedi hangulatú, parányi kis vendéglő Szegeden, mely a házias magyar konyhára, a megfizethető árakra és a nagy adagokra építi népszerűségét. A kiszolgálás kedves. Két tévé megy, mindkettő zavaró, főleg a hatalmasabb, melyen épp sportközvetítés volt.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Az Ipolydamásdi Black Monkey söröző nem rí ki a vidéki egyszerű kocsmák közül semmilyen tekintetben. Kommersz olcsó, sörök, Varga borok és kommersz tömények. Riesenbrau sör, Aranyfácán, Kőbányai 220, Lövenbrau 270, Borsodi 320. Chips, Cappy, kóla, Fanta. Egy Riesenbrau sört kértem, a teraszon ültem le. Átlagos élmény volt ez, egyszer megfelelt.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
A Fúzió borbárt a legendás, 2005-ben elhunyt magyar bor-ász, Gál Tibor gyermekei üzemeltetik. Pazar a hangulata, kár megpróbálkozni a leírásával, látni kell. Mind a beltér, mind a terasz rendkívül megnyerő. A kiszolgálás kedves, a borválasztékot a saját borok teszik ki. Kínálnak hideg borkorcsolyákat is.
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A Kecskemét határában, a Békéscsaba felé vezető út mellett működő Fekete Gólyát már egyszer célba vettük. Akkor nem tudtak helyet adni, pedig nem kicsi a beltér. Tanultunk az esetből, a minap Kecskemét fele járva odatelefonáltunk, hogy lesz-e asztal. Mondták, hogy lesz. Szerencséjük volt, mert épp akkor ürült egy, nem várt foglalt jelzésű tábla, pedig késtünk kb.
Gyenge külvárosi söröző -

Stop Söröző Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Stop söröző volt választék tekintetben a legszegényebb hely Gyomaendrődön. A többi helyen is a kommersz italok legaljából állt össze a választék, de azért volt legalább 4-5 féle sör. Nos, itt nem. Aki sört akar, Aranyfácánt iszik és pont. A borravalót itt sem köszönték meg, de azért a személyzet metakommunikatív viszonyulása megfelelő volt.
Gyenge külvárosi söröző -

Bolhás Söröző Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Bolhás sörözőben a pultos pulton kívül üldögél, amikor megállok a pult előtt még vár egy ideig, míg odajön. Egyébként nem arrogáns, nem barátságtalan, inkább udvarias. 3 pontra taksálom ezt a szempontot. A választék nagyon szegényes, akárcsak a többi gyomaendrődi frissen meglátogatott kocsmában, mintha összeválogattam volna a városka leggyengébb helyeit, pedig nem, teljesen véletlenszerűen mentem be, oda, ami útba esett Szarvas és Debrecen között.
Értékelt: 2019. december 30.
A Luna gasztro-bisztró, mint megtudtam, három éve működik. Street food ételekben utaznak, elég hosszú az étlapjuk. Jó lett volna megkóstolni egy burgert, de félő volt, hogy bezár az az üzlet, ami miatt egyáltalán Debrecen fele vettem az utam, ezért a becsomagolható desszertekről érdeklődtem.
A kedves pultos emel az összélményen -

Makk Hetes Poharazó Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Makk hetes poharazónak a neve is rokonszenves, hát még a kedves mosolygós kommunikatív pultosa! A választék itt is nagyon szegényes, a kommersz vonal legalja kapható, 2 pontot adok erre a szempontra, mert az 1 pontot étel-ital rovatban fenntartom a romlott ételnek.
Értékelt: 2019. december 30.
A Gulyás borozó nagyon gyenge hely. Az, hogy semmi hangulata, az egy dolog. Az, hogy a választék még a kommerszen belül is ultragyenge (értsd: sörökből még az elviselhető nagyipari márkák sincsenek pl Dreher, Staro, Stella, stb, csak a leggyengébb minőség, az Aranyfácán – Borsodi stb vonal) az is egy dolog.
Átlagos söröző -

Center Söröző Szentes

Értékelt: 2019. december 30.
A Center söröző egy átlagos kocsma Szentes központjában. A kommersz italokból korrekt választékot tartanak baráti árakon. Néhány jobbacska sörük és pálinkájuk is van. Igazi Csíki Sör (ebből a keserűt is tartják) többféle is, meg van szarvasi meggyes sörük. Csapolva sima soproni, IPA szintén Soproni és Mort Subite. Csapolt korsó IPA 400 ft.