DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre mátészalkai értékelései

Átlagos gyroszoz -

Mustafa Gyros Mátészalka

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
A Musztafa nevű gyorsétteremben, aho, kebabon kívül adnak rántott szeletet, rántott halat, mindenfélkle csirkeszárnyat is, hazafelé álltam meg, Budapestről jövet, épp Észak-Erdélyben volt dolgom. Tetszett, hogy van kézműves chiliszószuk a Chiliontól, mondjuk a fecskedőbe adagolt pár milliterre sokallottam a 350 forintot, de attól még értékeltem, hogy van.
Jobbacska kávézó Mátészalkán -

Karma Kávézó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 30.
A Karma café korrekt kis kávézó, ahol speciel nem kávét kértem, hanem Csíki sört. Kifejezetten örülök a csíkszentsimoni sörüzem anyaországi terjeszkedésének, aminek az is jele, hogy például Mátészalkán egy kis kávézóban is lehet kapni a termékeiket. Jómagam az alapjáratút szoktam inni, ami most „Tiltott Csíki Sör” névre hallgat.
Korrekt, átlagos kürtöskalács -

Kürtőskalácsos - Tesco Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 30.
A mátészalkai kürtöskalácsos megváltásként jelent meg a horizonton, még pontosabban a Tesco parkolójában, az út jobb oldalán, miután a kisebbik nevelt lányom már egy ideje emlegette, hogy kürtöst szeretne. Úgyhogy hamar behúztam a nagyáruház parkolójába, s vettem egy diós kürtöst a kislánynak és egy jégkását az édesanyjának.
Érdektelen gépi fagyi -

Tünde Fagylaltozó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 30.
A Tünde az egyik kedvenc női nevem, talán ez is hozzájárult ahhoz, hogy Mátészalkáról kifele menet s felfigyelve a Tüdne fagyizóra lehúztam az út szélére, majd átballagtam az úton egy fagylaltért. Arra nem figyeltem fel vezetés, közben, hogy ez „csavaros”, gépi fagyi, ami ritkán jó, nos, ezttúal sem volt az, ha jól emlékszem kétfélét kínáltak, csokis vaníliásat és almás epreset, utóbbit kértem.
Finom kávéfagyi -

Korona Kávézó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Korona műintézmény nemcsak fagyizó, de mi a fagyipultnál álltunk meg, 3,5 pontos fagyikat kínálnak, a dilemma hasonló ahhoz, amit a korábban leírtam: milyen is az átlagos. Kislányunk egy kinder-pingvint kért, én biztos, hogy nem ennék ilyet, de hát az ember ne mondjon ellen a gyereknek ha nem muszáj, épp elégszer muszáj.
Olcsó, élvezhető fagyi -

Cousin Fagyizó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Cousin Mátészalka jobbacska fagyizója. Érdekes kérdés, hogy mit tekintünk átlagosnak, azt, ami jó, vagy azt, ami gyengécske. A Cousinban csokis mogyorós fagyit ettem, ami valamivel jobb volt, mint a 3 pontra értékelt Eni fagyija, de csak nem tudok 4 pontot kell adni neki. A gombóc fagyi 180 ft, ami igen kedvező ár.
Kommersz fagyizó, leggyengébb a soron -

Eni Fagyizó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 29.
Komoly dilemma, hogy egy térfogatnövelős, de nem élvezhetetlen fagylaltra hány pontot adjon az ember. Meggyes-csokisat kértem, mert sejtettem, hogy azt legalább meg lehet enni, a gyümölcsfagyikkal ellentétben, melyeknek a kinézete is elég riasztó volt. S van, hogy az ember órák múlva is érzi a pregnáns műaromát.
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Grillázs cukrászdát jó lenne egyszer cukrászdaként is kipróbálni, de erre legutóbb nem került sor, mert siettünk, hosszú út állt még előttünk, nem akartunk sehova sem beülni. Ami az általunk kóstolt fagyikat illeti, azok megérdemlik az 5 pontot. Kértünk egy málnát meg egy birst. Utóbbi pálinkában a kedvencem, de fagylaltban sem volt rossz, egyébiránt a málnapálinkát sem vetem meg.
Fősodratú étterem, pincérenként változó kiszolgálással -

Kékfrankos Étterem & Borozó Mátészalka

Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mátészalka fősodratú éttermeinek egyike a vonzó nevet választott és egész dizájnos Kékfrankos vendéglő, mely helyi specialitásokkal is csábít. Az árak helyenként meghökkentően magasak, de lehet spórlósan is rendelni. Míg egy hekk-törzs körítve 3200 ft, ami magasabb kategóriájú éttermeket idéz, egy tisztes csésze babgulyás potom 720, cigánypecsenye körettel 2900 ft, míg a kacsamáj 2400, a pisztráng 3300, míg egy túrós csusza 1100.
2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
A Provolone pizzéria Mátészalka egyik közkedvelt vendéglője, ami nem véletlen, nagy adagokat adnak, eredeti olasz ételek helyett magyarítottakat, az árfekvés kifejezetten barátságos. Az ételek meg… hát mondjuk azt, hogy hozzák a magyar átlag-szintet. Mert azt kétségkívül hozzák. Beleértve a mirelitcuccok alkalmazását.