DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre váci értékelései

Rendben levő, kedvező árfekvésű fősodratú cukrászda a Duna-parton Vácott -

Eszterházy Kávézó és Cukrászda Vác

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Az Eszterházy kávézóban négy éve már jártam egy ízben, akkor egy szendvicset ettem. Most egy dobosra és egy tiramisura esett a választásunk. A tiramisu kis adag volt kifejezetten finom és baráti árú, 250 ft. A dobos átlag feletti minőség, 450 forintért jó vétel. Van még egy sor hasonló korrekt fősodratú, tetszetős sütijük baráti áron, mintha nem is a Duna parton lennénk.
Végre egy abszolút 5x5-ös hely -

Váci Curia Borház & Borgyűjteménytár Vác

Értékelt: 2016. december 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Váci kúria borház a legizgalmasabb és legszebb helyek egyike ahol megfordultunk, nemcsak Vácon, hanem úgy általában. Egész bor-kultúrtörténeti kiállítás működtetnek itt, miközben meg lehet kóstolni több tucat bort is decire vagy féldecire. A választék a magyar borászati elit jelentős részét lefedi. A kiszolgálás is kedves kommunikatív.
Kiemelkedő, egyedi hangulatú kávézó -

Adullám Kávézó Vác

Értékelt: 2016. december 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A váci turnénk legkellemesebb élménye az Adullám kávézó volt. Középkori falak által körbe zárt pincehelység, gyönyörűen berendezve, kedves, szívélyes, mosolygós hölgyek a pult mögött. Kértünk egy tonhalas szendvicset, árpakávét és café latté-t. A tonhalkrém finom volt, adtak hozzá uborkát, paprikát is, meg ipari toast-kenyeret szépen megpirítva.
Átlag feletti presszó -

Duna Presszó Vác

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
A Duna presszó Vác szívében helyezkedik el. Igényesebb a beltér a legtöbb hely átlagánál, a kiszolgálás is kedves. Voltam oly ügyes, hogy feldöntöttem a cappyt (sajnos aznap még elég nagy út állt előttem, így nem ihattam alkoholt), amikor a fényképezőgépet pucolgattam, a pincér egyből ott volt egy ronggyal, és kedvesen érdeklődött, hogy nem áztattam-e el a gépet s elmesélte, hogy ő hogy járt a telefonjával, hasonló élethelyzetben.
Magyarország büszkesége -

Desszert Szalon Vác

2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 11.
Mihályi László neve etalon a magyar desszertszakmában. Ő már akkor komoly nemzetközi eredményeket ért el, amikor még azon ment a vita a Bocuse D’or vonatkozásában, hogy ki képviselje Magyarországot a megmérettetésen, a Venesz-Pető vonal (az MNGSZ) vagy a Magyar Gasztronómia Egyesület jelöltje.
Barátságtalan kiszolgálás, melegített torta -

Choco Cafe - Váci Csokizó Vác

Értékelt: 2016. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Váci csokizóban pár éve már voltam egyszer apámmal pár éve, sajnos az akkori képeket nem sikerült meglelnem. A desszerteket egy olasz cég szállítja, fagyasztva, érdeklődésünkre elég fagyos válasz érkezett, egyik pincérnő sem tud mosolyogni, a kedvességet talán hírből, ha ismerik. Ettünk egy csokis sütit, ami édesebb volt az optimálisnál, de az állaga megnyerő lehetett volna.
Korrekt, átlag feletti cukrászda -

Angelato Fagyizó és Kávézó Vác

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 11.
Az Angelato kávézó és fagyizó az erős 4 pontos helyek egyike. Két süteményt kértem csomagolva, mert már sietős volt a dolgunk, de ennek az volt az előnye, hogy itthon a gyermekekkel együtt kóstolhattuk az oreo tortát és a répatortát. Mindkettő rendben volt, átlag feletti minőséget képviselt, az árukkal sem volt gond, a sütik zöme 400 és 500 ft között van.
Remek ötlet, jó megvalósítás -

Borjurta Vác

Értékelt: 2016. december 11.
Borjurtát üzemeltetni Vác szívében nagy ötlet. A jurtában kínálnak 6-7 korrekt bort decire is, továbbá forralt bort több változatban és sofőröknek, antialkoholistáknak, gyerekeknek valamint áldott állapotban levő nőknek babaitalt, ami gyümölcsalapú a forralt borhoz hasonló fűszerezésű innivaló. Jómagam ezt kértem, 2 deci volt 200 ft, ami igen baráti árfekvés.
Korrekt delikát bolt -

Kiss Delikát Vác

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
A Kis Delikát sok igényes terméket kínál, zömmel a kézműves vonalról. Van a beltérben egy esztétikus pad is, melyre az ember leülhet, ha netán helyben fogyasztana valamit. Egy kakaós csigát kértem, ami nem volt rossz. Kérdeztem, hogy fotózni lehet, a jobb helyeken szokásos „persze” helyett az volt a válasz, hogy „milyen célból?
A maga műfajában rendben levő hely -

Kupola Kifőzde Vác

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 5.
A Kupola ételbár előtt sajnáltam, hogy a társaimnak az evőkapacitása elmarad az enyém mögött. Szívesen elosztottam volna velük azt a szép hekket, ami a kirakatban volt, de ők passzolták az élményt. Így aztán olyan fogást választottam, melyet egyedül is meg tudtam enni. Egy fasírtra esett a választásom, aminek 250 forint volt 10 dekája, szép nagy fasírt volt, 17-18 deka körül, s jó ízű.