DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre csopaki értékelései

Ketchup nélkül jobb lett volna -

Klasszik Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szívesen írnék jót a Langalló Klasszikról de nem tehetem. Látszik az igyekezet, de a végeredmény igencsak távol áll a „klasszik langallótól”, ahol a feltétek együtt sülnek a kenyértésztával.
Jó lángos, átlagos jégkása -

Hell Büfé Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hell büfénél vélhetően el voltam már kicsit ázva, mert barackleváros palacsinta helyett baracklekváros lángost kértem továbbá egy jégkását a fiamnak. Amikor hallom, hogy 1000 ft a számla, kérdezem, hogy miként jön ez össze, majd látva, hogy sütik a lángost, magam kérdeztem, hogy netán lángost kértem-e? Kiderült, hogy igen, rögtön négyen vágták rá, beleértve a fiamat.
Átlagos élmény, kedves kiszolgálás, gyengécske lángos -

Hamika Büfé Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Hamika büfé teraszán leülve dilemmáztunk a fiammal, hogy halat együnk vagy lángost. Végül a lángos mellett döntöttünk, mely frissen sült, de nem volt az igazi. Túl tömör volt a tésztája és sótlan. Néztem is, hogy talán azért, mert adnak talán édes pl. nutellás vagy lekváros lángost is, de nem. (Egyébként az enyhén sózott lángostészta nincs ellentétben az édes feltétekkel.
Az értékelés a kávézóra vonatkozik - az étteremben még nem jártam, ott nem adok ilyen könnyen öt pontot :) -

Sétány Étterem Csopak

Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Terasz kávézó külön egység az étteremtől tán csak a tulajdonosi kör teremt a kettő között kapcsolatot. Negyed órával zárás előtt érkeztünk, de még beengedtek. Kértem két cent nemes birspálinkát az agárdiaktól, 790 ft volt, nem sok, nem kevés. A teraszról csodás a kilátás. Bizalomgerjesztő sütijeik vannak, rákérdeztem, hogy netán az Angello cégtől, kiderült, hogy igen.
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
A Tamás borokat mindig is kedveltem, mint ahogy egyebként a kézműves termékeiket is a szörpöktől a lekvárokig. Nem szólva apa és fia, Jenő és Ervin könyveiről. Nem volt kétséges, hogy amikor Balantonfüred felé haladva Csopak felől az út szélén megláttam a delikátboltjukat, akkor rögtön lefékeztem és bementünk.
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kincses bolt a Petrányi pincészet mintaüzlete alighanem a csopaki strandon, bejárattal az Örkény sétány felől is. Van némi harapnivaló is, jómagam a borokat réeszítettem előnyben. Az ifjú, csinos és dekoratív megjelenésű felszolgáló tisztában volt a házasítások összetételével, amit díjaztam.
Jó kis kocsma -

Stop Söröző Csopak

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Stop sörözőbe nem sokkal Csopakra érkezésünk után néztünk be először, kedves, szolgálatkész fiatalok jelezték, hogy még nem nyitottak ki, a pénztárgép nem működik még, de ha kedvünk van, az ő sörükből ihatunk. Mondták azt is, hogy másnap délután már normál üzemben fognak működni. Annyiban maradtunk, hogy másnap benézünk. És lőn.
Kedves kiszolgálás, gyenge hotdog és gyenge limonádé -

Kaktusz Büfé - Csopaki Strand Csopak

Értékelt: 2019. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Kaktusz büfé átlagos strandbüfé. A hot dog kiflijét mikrózták, szerencsére nem nagyon, a virsli élvezhető volt, a ketchup kommersz. Egy [moderálva - a szerk. ] benzinkútnál az autópálya mellett előző nap nagyságrenddel jobbat ettünk, olcsóbban. A limonádé nem citromból, hanem citromléből készült. A kiszolgálás kedves, úgyhogy szívesebben írtam volna helyről jobbakat, de nem lehetett.
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
A Code Zero számomra egy egészen jó kis hely volt Budapesten, egy borbár az Egyetem téren. Mely sajnos megszűnt, mi több az utána próbálkozó egység is. Ehhez képest kiderült, hogy Csopakon is van egy, a parton s névazonosság nem véletlen. A borválaszték korrekt, az árak nem alacsonyak, de kifizethetőek, ittam egy Juhfarkot az Echo pincészettől (850, másfél deci), fiam egy bodzás mentás limonádét (980).
Kiemelkedő balatoni hely - egyik legjobb csárda országosan is -

Vígmolnár Csárda Csopak

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Vígmolnár csárdára a Top 100 Dining Guide kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként vélhetően benne vannak egyéb balatoni kalauzokban is. A terasz rendkívül hangulatos, a beltér is megnyerő, a kiszolgálás kitűnő, az árak helyhez mértek, mi nem tartottuk őket elrugaszkodottaknak.