DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre gyomaendrődi értékelései

Gyenge külvárosi söröző -

Stop Söröző Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Stop söröző volt választék tekintetben a legszegényebb hely Gyomaendrődön. A többi helyen is a kommersz italok legaljából állt össze a választék, de azért volt legalább 4-5 féle sör. Nos, itt nem. Aki sört akar, Aranyfácánt iszik és pont. A borravalót itt sem köszönték meg, de azért a személyzet metakommunikatív viszonyulása megfelelő volt.
Gyenge külvárosi söröző -

Bolhás Söröző Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Bolhás sörözőben a pultos pulton kívül üldögél, amikor megállok a pult előtt még vár egy ideig, míg odajön. Egyébként nem arrogáns, nem barátságtalan, inkább udvarias. 3 pontra taksálom ezt a szempontot. A választék nagyon szegényes, akárcsak a többi gyomaendrődi frissen meglátogatott kocsmában, mintha összeválogattam volna a városka leggyengébb helyeit, pedig nem, teljesen véletlenszerűen mentem be, oda, ami útba esett Szarvas és Debrecen között.
Értékelt: 2019. december 30.
A Luna gasztro-bisztró, mint megtudtam, három éve működik. Street food ételekben utaznak, elég hosszú az étlapjuk. Jó lett volna megkóstolni egy burgert, de félő volt, hogy bezár az az üzlet, ami miatt egyáltalán Debrecen fele vettem az utam, ezért a becsomagolható desszertekről érdeklődtem.
A kedves pultos emel az összélményen -

Makk Hetes Poharazó Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. december 30.
A Makk hetes poharazónak a neve is rokonszenves, hát még a kedves mosolygós kommunikatív pultosa! A választék itt is nagyon szegényes, a kommersz vonal legalja kapható, 2 pontot adok erre a szempontra, mert az 1 pontot étel-ital rovatban fenntartom a romlott ételnek.
Értékelt: 2019. december 30.
A Gulyás borozó nagyon gyenge hely. Az, hogy semmi hangulata, az egy dolog. Az, hogy a választék még a kommerszen belül is ultragyenge (értsd: sörökből még az elviselhető nagyipari márkák sincsenek pl Dreher, Staro, Stella, stb, csak a leggyengébb minőség, az Aranyfácán – Borsodi stb vonal) az is egy dolog.
Egyszerű, kopottas kocsma -

Melódia Presszó Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Melódia presszó, egyszerű, kopottas, lepattant hely, a wc ülőkéje letörve, a fürdőben a csempe dettó. Az asztalon művirág, a hely alapvetően hangulattalan. Sört ittunk itt is a jóbarátokkal, abból is nyilván kommerszeket tartanak, de van az az alkoholizáltsági fok, amikor ez már nem sokat számít.
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Békési burgerben nem vették rossz néven, hogy nem fogyasztottunk semmi ételt, ugyanis igencsak tele volt a társaság gyomorilag, így csak iszogattunk. Jómagam egy Borsodi sört vettem, egyébként tartanak meggyes sört a Békésszentandrási serfőzdétől. Kíváncsi lennék arra, hogy milyn burgert sütnek, ha tehetem, megállok valamikor itt kipróbálni a konyhát is.
Nagyon gyenge fagyi -

Big Ball Fagyizó Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. augusztus 31.
Az albán fagyik sem mind egyformák. Vannak olyanok, melyekben az aroma visszafogott, nem tolakodó, az állag selymes, egészében a produktum élvezhető, s van amikor épp a fordítottjáról van szó. A Big Ball fagyizó neve sem ígér jót, minőségi fagylaltból nem szoktak nagy labdákat adni. A pult sem volt bizalomgerjesztő, de nálam elvi kérés, hogy csak arról írok, amit meg is kóstolok.
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Gyuricza söröző volt Gyomaendrődön az egyik legjobb élményünk, amihez nem annyira az italválaszték járult hozzá, ami itt is, mint hasonló más helyeken zömmel kommersz, hanem a beltér. Nagy-Magyarország-térkép, Magyarország 1000 éves sorsa plakát, fotók történelmi helyszíneken a vélelmezett tulajdonosról. Ott van a képek között a székelyudvarhelyi Vasszékely is.
Egyszerű, átlagos cukrászda -

Zöld Cukrászda Gyomaendrőd

Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Zöld cukrászda, bár Gyomaendrődön, azaz városban működik, egyszerű, fősodratú falusi cukrászda hangulattal bír. Kicsiny társaságunk a fagyizás mellett döntött, mert a pultban meghúzódó fáradt fősodratú sütemények nem tudtak meggyőzni. Az árak alacsonyak, a kiszolgálás kedves, a beltér nem különösbben hangulatos. 3 pontot azért megérdemel a fagyi miatt.