DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre szegedi értékelései

Remek cukrászda -

Sugar & Candy Szeged

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
A Sugar and Candy Szeged egyik legjobb cukrászdája. A nemrég nyílt REÖK az, mely felveszi vele a versenyt. A sütik izgalmasak, látványosak, nem drágák, legalábbis a maguk szintjéhez képest, a kiszolgálás kedves, a beltér megnyerő, hangulatos. Két sütit próbáltunk ki, mindkettő remek volt. Ez az a hely, mely azt is leveszi a lábáról, aki alapjáraton nem édesszájú.
Összességében jó élmény -

Famous - Steak, Burger & More Szeged

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Famous vegyes tapasztalat volt, mely egyébként nagyon jónak indult. Kedves a kiszolgálás, jó a dizájn, kiváló a háttérzene, tartanak remek kézműves söröket a békésszentandrási főzdétől. Bíztató az étlap is.
Kiemelkedő kézműves pékség és pizzázó -

Rudi & Fickó Szeged

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Rudi és Fickó az egyik legjobb szegedi élményem volt. Egy olyan kézműves, igényes pékség, ahol kínálnak felettébb bizalomgerjesztő desszerteket, pizzát, jó sört meg bort. Ittunk kézműves sört a Zentustól, ettünk egy tonhalkrémet, amihez adtak bagettekarikákat, rukkolát, olajbogyót meg egy panna cottát. Csábított a pizza is, de nem akartunk jóllakni idő előtt.
Korrekt kávézó -

Dock Cafe Szeged

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Hangulatos kávézó a Kárász utcában, mely Szeged Váci utcájának is nevezhető. Ettünk croissant-szendvicset, browniet (390), almás tarte-t, tiramisu-t (690 egy kis adag), macaront, csokis kekszet, ittunk ezt-azt. (A többi árat is feltüntetném, de nem emlékszem rájuk) Jóindulattal 4 pont a hely összességében, az étel-ital inkább 3.
Szuper hely Szegeden a kiskörúton -

Süti nem süti Szeged

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Süti nem süti nevű hangulatos kis helyre, mely a bisztró és a cukrászda sajátos elegye már egyszer be akartunk térni, de már bezártak, a személyzet nem igazán mutatta, hogy bánja, hogy vissza kell utasítson. Ezzel együtt adtam a helynek még egy esélyt a milyen jól tettem. A kiszolgálás kedves volt és udvarias, a beltér nagyon tetszett, otthon, hangulatos, ötletes, a választék korrekt.
Kellemes meglepetés Szegeden -

Oliva Bisztró Szeged

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
A szegedi Olíva nagyon kellemes meglepetésünk volt. Barátságos beltér, kedves kiszolgálás, baráti árak, szép mediterrán kínálat. Ettünk fekete kagylót, hamburgert, töltött csirkemellet tagliatellevel, továbbá erdei gombás rizottót. Ételeinket szépen tálalták, ízletesek is voltak, az adagra sem lehetett panasz.
Rokonszenves hely -

Móres Bárkonyha Szeged

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
A kézműves, igényes hamburgerkultúra lassan megveti Szegeden is a lábát. Öt éve még egy kalauzba bekerült egy botrányos, marhahúspogácsa helyett kinyomozhatatlan eredetű mirelit húspépet kínáló egység a legjobb street food helyek közé, ma ilyesmi aligha fordulhatna elő. Külön örvendetes, hogy országos szinten a kézműves burger többnyire maga után húzza a kézműves sört is, ez Budapesten általánosnak mondható.
Kiemelkedő söröző Szegeden -

Napfény Műterem Szeged

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Szegedi Borfesztivál kapcsán megejtett kiruccanás záróakkordja a Napfény műterem volt. Kicsit csalódtam is magamban, hogy miközben azon vagyok, hogy rajta tartsam a kezem a kézműves sörvilág ütőerén, Szeged pedig a hozzánk legközelebb eső nagyváros, ahol évente jó párszor megfordulok, miként létezhet, hogy már 2016 óta működik a város szívében, a Széchenyi téren egy kézműves csúcssöröző úgy, hogy arról én nem tudok?
Kiemelkedő újszegedi hely -

Rio Bistro Szeged

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Teljesen véletlenül ültem be a Rio bisztróba, a Délvidék-Házban volt dolgom, s mielőtt hazaindultam volna, akartam valamit enni. A belvárosi híd felé vezetve lettem figyelmes erre a bizalomgerjesztő étteremre. A bejáratnál levő étlap eléggé fősodratú volt, nem sok kalandot ígért, de már a napi ajánlat igen. S ami igencsak meglepett, az a díjszabás.
Jó kis street food hely -

Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Monster szegedi viszonylatban a street food műfajban az élvonalba tartozik. Országos vagy nemzetközi összehasonlításban tisztes négy pont. Adnak pizzát, mexikói ételeket, hamburgereket, pulled porkot, mindezt szépen tálalva, nagy adagban, megfizethető árakon. Mi rendeltünk hosszan sült tépett marhát (pulled beef), pulled porkot és quesadilla-t vagy valami hasonlót.