DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre szegedi értékelései

Korrekt kávézó -

Dock Cafe Szeged

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Hangulatos kávézó a Kárász utcában, mely Szeged Váci utcájának is nevezhető. Ettünk croissant-szendvicset, browniet (390), almás tarte-t, tiramisu-t (690 egy kis adag), macaront, csokis kekszet, ittunk ezt-azt. (A többi árat is feltüntetném, de nem emlékszem rájuk) Jóindulattal 4 pont a hely összességében, az étel-ital inkább 3.
Szuper hely Szegeden a kiskörúton -

Süti nem süti Szeged

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Süti nem süti nevű hangulatos kis helyre, mely a bisztró és a cukrászda sajátos elegye már egyszer be akartunk térni, de már bezártak, a személyzet nem igazán mutatta, hogy bánja, hogy vissza kell utasítson. Ezzel együtt adtam a helynek még egy esélyt a milyen jól tettem. A kiszolgálás kedves volt és udvarias, a beltér nagyon tetszett, otthon, hangulatos, ötletes, a választék korrekt.
Kellemes meglepetés Szegeden -

Oliva Bisztró Szeged

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
A szegedi Olíva nagyon kellemes meglepetésünk volt. Barátságos beltér, kedves kiszolgálás, baráti árak, szép mediterrán kínálat. Ettünk fekete kagylót, hamburgert, töltött csirkemellet tagliatellevel, továbbá erdei gombás rizottót. Ételeinket szépen tálalták, ízletesek is voltak, az adagra sem lehetett panasz.
Rokonszenves hely -

Móres Bárkonyha Szeged

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
A kézműves, igényes hamburgerkultúra lassan megveti Szegeden is a lábát. Öt éve még egy kalauzba bekerült egy botrányos, marhahúspogácsa helyett kinyomozhatatlan eredetű mirelit húspépet kínáló egység a legjobb street food helyek közé, ma ilyesmi aligha fordulhatna elő. Külön örvendetes, hogy országos szinten a kézműves burger többnyire maga után húzza a kézműves sört is, ez Budapesten általánosnak mondható.
Kiemelkedő söröző Szegeden -

Napfény Műterem Szeged

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Szegedi Borfesztivál kapcsán megejtett kiruccanás záróakkordja a Napfény műterem volt. Kicsit csalódtam is magamban, hogy miközben azon vagyok, hogy rajta tartsam a kezem a kézműves sörvilág ütőerén, Szeged pedig a hozzánk legközelebb eső nagyváros, ahol évente jó párszor megfordulok, miként létezhet, hogy már 2016 óta működik a város szívében, a Széchenyi téren egy kézműves csúcssöröző úgy, hogy arról én nem tudok?
Kiemelkedő újszegedi hely -

Rio Bistro Szeged

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Teljesen véletlenül ültem be a Rio bisztróba, a Délvidék-Házban volt dolgom, s mielőtt hazaindultam volna, akartam valamit enni. A belvárosi híd felé vezetve lettem figyelmes erre a bizalomgerjesztő étteremre. A bejáratnál levő étlap eléggé fősodratú volt, nem sok kalandot ígért, de már a napi ajánlat igen. S ami igencsak meglepett, az a díjszabás.
Jó kis street food hely -

Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Monster szegedi viszonylatban a street food műfajban az élvonalba tartozik. Országos vagy nemzetközi összehasonlításban tisztes négy pont. Adnak pizzát, mexikói ételeket, hamburgereket, pulled porkot, mindezt szépen tálalva, nagy adagban, megfizethető árakon. Mi rendeltünk hosszan sült tépett marhát (pulled beef), pulled porkot és quesadilla-t vagy valami hasonlót.
Csillagos ötös! -

Hét Kávézó Szeged

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
A Hét kávézó országos szinten a legjobb helyek egyike. Számon is tartják szakmai berkekben, ha jól rémlik, akkor a Gault Millau kalauz kávézó-toplistáján láttam először a nevét. Kiváló süteményeik vannak, mint megtudtuk a nagyon kedves, kommunikatív pultostól, a „Torta-művek” nevű cég szállítja nekik. Egy citromos szeletet kértem, műfajcsúcsnak bizonyult.
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
A Maláta sörözőről úgy nézem, hogy három éve írtam, a hely azóta jelentősen fejlődött, egyike országos szinten a legjobbaknak. Évente többször is megfordulunk ezen a helyen, mert itt minden rendben van, az árakat is beleértve. A legutóbbi értékelésem óta megnyitották a belső termeket is, azok is megnyerőek, hangulatosak.
Kedves kis kocsma, kiváló kiszolgálással -

Gádorosi Söröző Szeged

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Egy átlagos érdektelen kocsmát jelentősen felemel élményszinten a kiváló kiszolgálás. A Gádorosi sörözőben annyira kedves volt a felszolgáló korombeli (tehát középkorú) hölgy, hogy bármikor betérnék ide ismét. Ketten voltunk, egy jóbarátom volt velem, aki vállalta, hogy hazavezet Szegedről, így ő nem ivott semmit, én kértem egy Goldbrau sört (hasonló nevű sör van Aradon is, Goldenbrau címen, ez nem ugyanaz).