DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre szigetszentmiklósi értékelései

Helyi viszonylatban kiemelkedő cukrászda -

Valentino Cukrászda Szigetszentmiklós

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Valentino cukrászda volt a legszínvonalasabb egység, amiben e településem jártam. A beltér igényes, rendezett, a kiszolgálás kedves, az árak korrektek, a választék impozáns. Igényes fősodrnak nevezném, amit csinálnak. Rendeltem egy somlóit, ez praktikus volt, mert csomagolva adják, megettem a felét, a másik felét hazavittem a nagyobbik fiamnak, akinek ez az egyik kedvenc desszertje.
Átlagos konyha, kedves kiszolgálás -

Jó Ízű Kínai Büfé Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
Lassan nincs város Magyarországon, ahol ne lenne kínai büfé. Tipikus eset, amikor kínálat megteremtette a keresletet és nem fordítva. A szigetszentmiklósi egységnek szegényesebb a kínálata az átlagosnál, némi hezitálás után rántott csirkeszárnyakat vettem (600 ft), mellé pedig szójacsírasalátát (400). Mivel a szárny nemrég sült és még langyos volt, ízlett.
Átlagos cukrászda, nagyon kedves kiszolgással -

Rétesbolt & Cukrászda Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Rétesbolt-cukrászda jóndulatú amatőr hangulatot kelt, legalábbis a sütik megjelenését tekintve. Vettem egy túros csigát meg egy meggyes mákos rétest, egyik sem volt jobb az átlagosnál, áruk is a fősodorba illeszkedett, 340 ft volt mindkettő. A kiszolgálás viszont megejtően kedves volt, ezért kellemes emlékként raktározom el a helyet, s az összélmény rovatban is megadom a 4 pontot.
Mogorva kiszolgálás egy átlagos albán pékségben -

Mondi Pékség Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Mondi pékség tipikus albán pékség, a jól ismert választékkal, tekercsek, pizzák, kenyerek, bukták, minden felfújt, adalékos. Vettem egy fonott kalácsszerűséget, meg sajtos minibegatteket. Este nagyon jól jöttek amikor kellett egy kis kenyér a bor és a kolbász mellé. A felszolgáló cseppet sem kedves, az meg végképp nem javított viszonyukon, hogy számlát is kértem.
Értékelt: 2019. június 2.
A Mia Mamma egy jobbacska hely Szigetszentmiklós központi részén. A felszolgáló nagyon kedves, kommunikatív kézdivásárhelyi fiú, akivel jól elbeszélgettünk otttartózkodásom ideje alatt. Kértem egy teát mézzel és citrommal, finom volt, 410 ft volt a számla. Tartanak Kolbice termékeket valamint lepényt is, mindkettő ma már franchise rendszerben terjed.
Átlagos, olcsó kocsma -

Kántor Borozó Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Kántor borozó egy átlagos kocsma Szigetszentmiklós központjában egy épülettömb keretén belül, mely alighanem a városkában a legtöbb üzletet tartalmazza, köztük nem kevés kocsmát és büfét. A választék szokásos, kommersz, a beltér nem különösebben hangulatos, az árak barátiak. A kicsi üveges Staropramen 380 (a 0,3 l), a nagy, fél literes 410, ugyanabban a méretben a barna 430.
Átlagos hely - némi jóindulattal -

Tett Söröző Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Tett sörbár egy átlagos hely, totál kommersz italkínálatal, nem különösebben kedves kiszolgálással. Ahogy néztem épp a tulaj számolta a bevételt az egyik asztalnál, nem sok haszon jött ki, ez is oka lehetett a feszültségnek talán nem nevezhető kissé fagyis hangulatnak. Semmi olyat nem tartottak alkoholmentes kategóriában, ami vonzott volna, így kértem egy fél literes Naturaqua ásványvizet, 250 ft volt.
Átlagos fagyizó, kedves kiszolgálás -

Fagyizó Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Tutti krémfagyizó a Miklós plázában működik, melyet egyébként enyhe túlzás plázának nevezni, üzletközpontnak is gyenge. A gépből nyomott, gyermekkorunkat idéző csavart fagyi átlagos, állaga kellemes. Egy diétás epres vaníliásat kértem, nem volt élvezhetetlen. A kiszolgálás megejtően kedves és megnyerő volt, minden elismerésünk. Az árak barátságosak.
Jó kis cukrászda, átlagos sütik, kedves kiszolgálás -

Cukorvirág Cukrászda Szigetszentmiklós

Értékelt: 2019. június 2.
A Cukorvirág cukrászda egy átlagos vidéki hely, megszokott süteményekkel. Jómagam inkább kétféle házi készítésű snack-szet vettem, sajtos omlós kockákat és sajtos pogácsát. A kiszolgálás nagyon kedves, a falon látható egy-egy aláírásgyűjtemény a Pokolgép, a Zorall és a Leander Kills tagjaitól, az elsőre kérdeztem rá, mondta a pultos hölgy, hogy együtt bicikliznek a pokolgépes legényekkel.
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Az Andrássy Kézműves Burger egy szerethető hely, a burgereken kívül adnak még wrapeket és hot dogokat is. A húspogácsa vékony, de a marhahús dominál benne, lehet hogy nincs is benne más, egy hentestől kapják rendelésre készítik nekik „saját receptre” a nagyon kedves pultos szerint. Egyébként az a tapasztalatom, hogy Szigetszentmiklóson nagyon jó a kedves pultosok aránya.