DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre debreceni értékelései

Borzalmas háttérzene, kiváló kávé, élvezhető sütik -

Volt Egyszer Kávéház Debrecen

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A „Volt egyszer” dizájnos hely a Piac utcán, új hullámos népszerű kávézó. Néhány éve már jártam itt néhány jóbaráttal. Most a családot vittem el kávézni. A kiszolgálás ezúttal elég személytelen volt. A kávé ismét finomnak bizonyult, a sütik nem eget rengetőek, 4 pontba beleférnek, de azért hasonló helyeken meggyőzőbbeket is lehet kapni.
Egyik olyan mint a másik -

McDonald's - Piac utca Debrecen

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Mc Donalds meglátogatása egy felelős szülő számára mindig egyfajta opportunizmus, az elvek ideiglenes feladása. De hát a gyermeki báj meglágyítja a legszőrösebb apai szívet is. A minap Debrecenben járva engedtünk a nyomásnak, vettünk egy Happy Meal menűt, sajtburgerrel, Kubu itallal és sült krumplival, továbbá majonézzel és ketchuppal.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
A debreceni Kashmir étterem rég célba volt véve. Egy ízben már jártunk is ott az evés szándékával, de tele volt a hely. Ebből okulva, midőn a társaságunk két ötödét felvettük a debreceni reptéren, odatelefonáltam és foglaltam asztalt.
Kiemelkedő olasz étterem Debrecen szívében -

Nonna Rosa Debrecen

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A 2017-ben nyitott olasz étterem hívogató üvegkalitkát állított fel a Piac utcán. A hely nagyon jól ki van találva, a tévében remek fotókat vetítenek az egyes fogásokról, a beltér – mind a téli terasz, mind a belső rész – elegáns, szeretnivaló. A kiszolgálás első osztályú, pincérünknek minden szava, minden gesztusa helyén van.
2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
A Csokonai Debrecen egyik legnépszerűbb étterme, minden esetre inkább megérdemli ezt, mint konkurensei a Régi Vigadó vagy a Krúdy. Itt tisztességesen elkészítik a fősodratú fogásokat, olyannyira, hogy az ember hajlamos 5 pontra értékelni az összteljesítményüket, holott azért nem épp katartikus, sem nem különösebben kreatív a konyha.
Korrekt középvonalas cukrászda jó fagylaltokkal -

Gara Cukrászda Piac utca Debrecen

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
A Gara cukrászdában már voltunk egyszer évekkel ezelőtt, ettünk valami középvonalas sütit, azt a tipikus jóindulattal 4 pontra taksálható tisztes fősodratú változatot. Most egy fagylalt elnyalogatása végett álltunk meg, áfonya fagylaltot kértem, nem éreztem benne semmi szintetikus aromát, állaga is kifejezetten jó volt.
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
A Kínai Wok étterembe februári lengyelországi sízésünk alkalmával tértünk be hazafelé jövet. Azt reméltük, hogy ahhoz hasonló hely lesz ez is, mint amit a Wok to boxban vagy a budapesti Pad thaiban láttunk, tételesen, hogy az ételeket előttünk készítik frissen, wokban.
Finom málnafagylalt -

Szőke Cukrászda Debrecen

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
A minap Debrecenben járva ebéd előtt gondoltam elnyalok egy fagylaltot. Az autót épp a Szőke cukrászda előtt tettem le, így adta magát a helyszín. Málnafagylaltot kértem, amiből dőlt a friss málnaíz, állagban lehetett volna kicsit selymesíteni, de azért én erre a teljesítményre megadnám az 5 pontot.
Sok jóból kiváló -

Bonita Bisztró Debrecen

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Őszintén szólva az Ikon étterembe szerettünk volna menni, ez az egyik ritka hely, ahová visszajárunk (pár példa még: Hargita kisvendéglő - Békéscsaba, Patrióta - Gyula, Green sheep söröző, Wunder Sörművek- Bp), de be volt zárva. Némi tanakodás és az étlap tüzetes átnézése után úgy döntöttünk, hogy a mellette levő Bonitába ülünk be.
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
A Croco café egy aránylag színvonalas, barátságos kávézó Debrecen központjában, a Piac utcán. A beltér eredeti, hangulatos, az árak értékarányosak, adnak szeszes italokat is, amit nem bántunk. Egyikünk tartotta még magát, másik két társunk kávét ivott, velem együtt, ami finom volt, nem az a tömény, savas, új hullámos, de a main stream kávékon belül korrekt minőség.