DEndre étterem értékelései

11919

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre kiskunhalasi értékelései

Értékelt: 2018. szeptember 17.
Az albán pékségek erénye lehet, ha van burek. Itt volt. úgyhogy kértem is egy szép negyedet, 400 forintért abszolút megérte. Egyébként sóstúrós volt. A bureknek a rácok által megszállt Délvidéken van nagy kultúrája, ott joghurttal isszák s mindig friss meleg a burek. Itt már langyos sem volt, inkább hideg, de hazavittem, megmelegítettem, megettem.
Értékelt: 2018. szeptember 17.
A Valcom nem jobb és nem rosszabb az albán pékségek átlagánál. Már kifejtettem ezek vonatkozásában, hogy két dologtól függ az értékelés, attól, hogy az ember mit rendel, és hogy az adott termék mikor jött ki a sütőből. Itt egy perecet kértem meg egy kókuszgolyót, egyik sem hatot meg. Gyenge 3 pont. A perecre 230 ftt kértek a kókuszgolyóra 120at.
Egyszerű kocsma kedves kiszolgálással -

Blonder Söröző Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 17.
A Blonder egyszerű kisvárosi kocsma, melynek sajnos nincs már köze a névadó balatonszentgyörgyi serfőzdéhez, mely, ha emlékeim nem csalnak, most Sörmester néven működik. Egyszerű minőségű sörök borok és tömények kelletik itt magukat, olcsón. Társam kért egy kis-Unicumot, 290 ft volt, jómagam egy „márkafröccsöt” (1 deci szőlőmárka meg 1 deci szóda – kóstolásig olyan volt, mint egy fröcss), az 90 ft volt.
Jobbacska kocsma -

Gomba Caffe Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 17.
A Gomba büfé egy fokkal jobb a környező kocsmáknál, a beltér rendezettebb, a választék szélesebb. Van pár iható boruk, főként a Frittman pincétől. Társam egy egri bikavért kért s Varga pincétől, amit nem ivott meg, mert nem tartotta rá méltónak. Megértem. A Varga borok a fehér és rosé műfajban tűrhetőek vagy akár jók, a bikavér hosszú ideje vacak.
Cigarettafüst szaga és ecetes bor -

Sörakadémia Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 17.
Ha volt hely, ahol nem éreztem jól magam Halason, akkor az a Sörakadémia volt. Ahogy bementünk, megcsapott a durva cigarettafüst-szag, egyértelmű, hogy cigarettáztak a beltérben. Kértünk egy deci bort, Frittmann Kékoportót (280 ft), ha a Mester megkóstolná, visszavonná tőlük a készletét. Úgy meg volt savanyodva, hogy ecet helyett lehetett volna használni a konyhán.
Továbbra is erős 4 pont -

Sóstó Csárda Kiskunhalas

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Sóstói egy biztos pont Kiskunhalason. Pár éve már írtam róluk, idén tavasszal ismét beültünk ide az öcsémmel. Mindketten igyekeztünk visszafogni a kalóriabevitelt, így ettünk ketten egy adag halászlevet (pontyból, bajaiasan, 2000 ft), egy haltepertőt (1350) valamint egy túrós csuszát (1200). Lényegében jól is laktunk. A házi jellegű kenyér friss volt, ropogós héjú.
Gyenge pizza, még gyengébb pogácsa -

Update1 Shop Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Norbi Update termékekkel lutri, hogy miként járunk. Adtam már 4 pontot is az egyik egységnek, ha jól emlékszem. Kiskunhalason egy szelet „low carb” Margerita pizzát kértem valamint egy tepertős pogácsát, a legjobb indulattal sem nevezhetem egyiket sem jónak, de még átlagosnak sem. Szomorú produkció volt mindkettő, száraz, élvezhetetlen.
Legközelebb mást kérek, leginkább tortillát -

West-Burger Gyorsétkező Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 14.
A West burger nevű büfé a kiskunhalasi piac oldaában működik. Kínálnak a hamburger mellett tortillákat és szendvicseket is. Ezutóbbiak közül kértem egy „Kóbisat” (480 ft). Erény, hogy frissen készül, nem a hűtőből rántják elő, van benne egy meg az, zöldség is pl. viszont kolbász, az nincs. Van ipari gépsonka és hasonló zsánerű paprikás szalámi.
Gyenge minőség, nagy adagok alacsony áron, komoly azonossági problémák -

Tölgyfa Vendéglő Kiskunhalas

Értékelt: 2018. szeptember 14.
A Tölgyfa vendéglő nem szerepel a Tripadvisor-on, az ittjartam. hu-n viszont igen. Gondoltam, teszek egy kísérletet, hiszen Kiskunhalas ismertebb éttermeiben, melyek mindkét portálon fenn vannak, már voltam. Szóljunk először a pozitívumokról. Barátságos a beltér, nyers tégla, szeparék, a falon Nagy Magyarország-térkép, Csángó Himnusz, Székely Himnusz.
2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 9. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem biztos, hogy jót tesz egy helynek, ha túldicsérik. Így járt a Gyradiko, a Bors, s még sorolhatnám. Az ember elmegy s azzal jön el, hogy nem is annyira jó, mint mondják. Holott, ha beül minden előismeret nélkül, elégedetten távozik. Így jártunk mi is a Decanter magazin által 92 ponttal jutalmazott Sóstói csárdával. 92 pont a 100-ból? Ne vicceljünk!