DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

Átlagos albán pékség -

Kabasi Pékség Kiskunlacháza

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 28.
A Kabasi pékség Kisnkunlacházán a szokásos albán választékot tartja, jómagam vettem egy kenyeret, egy virslis leveleset és egy szelet pizzát. Utóbbi kettőbe sikerült otthon életet lehelni a grillsütő segítségével. 870 forintot fizettem összesen, ami nem vészes ugyebár. Átlagosnak nevezném ezt a teljesítményt. Kiszolgálás és tisztaság rendben volt.
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. május 28.
A Kapitány cukrászda Kiskunlacházán egy kifejezetten olcsó hely, a sütik többsége 300 és 500 forint között van. Fősodratú termékek ezek, engem nem hoznak lázba, de sikerült találni egyet, ami rokonszenvesnek tűnt, ára is magasabb a többénél, 500 ft körül volt. Piskóta alapú süti, mákkal és almával. Otthon ettünk meg a párommal, mindkettőnknek ízlett, mindenképp megérdemel négy pontot.
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A Rózner sörözőbe egy Kiskunlacáházára költözött régi jóbarátom vitt el. Pozitívum, hogy Pécsi szalon sört csapolnak, ugyebár ez az egyetlen magyar kézben levő nagyüzem. valami üdítőt ittam, jóbarátom egy korsó sört (400 illetve 500 ft volt). A csapos kedélyes, szimpatikus ember. A beltér szerethető.