DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
A Kék Elefánt Szeged egyik csúcskávézója. Barátságos kis udvarban pöttöm hely. Van mellette egy mexikói egység, nem haragszanak, ha az ő teraszukra ülünk be a kávéval, feltéve persze, hogy tőlük is eszünk valamit. A kiszolgálás kedves, az árak értékarányosak, a kávé remek, sok hasonló helyre lenne szükség országszerte.
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Jó élményünk volt a Virág mind első, mind második alkalommal. Először 2017ben jártam itt a nagyobbik fiammal, a párjával meg a reménybeli apatárssal (akkor ettünk Őrság zöld aranyát is), másodszor a kisebbik fiammal idén januárban. Vettünk csokibonbont, sütit (lásd a mellékelt számlát) nem vertek ezek egeket, de azért bőven benne voltak a négy pontban.
Szuper atmoszféra -

Cooltour Café Szeged

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
A Cooltour nevű kultikus szegedi kocsmába mazochizmus volt bemenni, mivel nemsokára autóba kellett ülnöm, de annyira hívogató volt a kinézése, hogy nem tudtam ellenállni. Ez a hely este az igazi, nemcsak a dekor érvényesül, hanem a zseniális fényelrendezés is. Nem sokat magyarázok, meg kell nézni a fotókat, azok magukért beszélnek.
2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
A Raj Rachel tipikus 4 pontos hely, legalábbis szerintem. Messze van az élvonaltól [moderálva - a szerk. ], de egyértelműen jobb a fősodornál. Korrekt a flódni, biztos ez az autentikus, de nekem túl nehézkes és édes. Ettem már ebben a műfajban megnyerőbbet több helyen is. A kiszolgálás udvarias, az árak korrektek, helyhez mértek. Jó szívvel ajánlható hely.
Kiváló -

TOPRUM Budapest

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Toprum Sky Bar-ra a TOP100 DG kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként létezéséről sem tudtam, pedig az Egyetem tér környékén gyakran megfordulok. Hétköznap délben jártunk ott, így élhettünk a 7700 forintért 3 fogás ajánlattal. Ketten voltunk, mindketten állandó súlyproblémákkal küzdünk, így aztán úgy állapodtunk meg, hogy egy menüt eszünk ketten, s minden fogást kettéosztunk.
Borzalmas háttérzene, kiváló kávé, élvezhető sütik -

Volt Egyszer Kávéház Debrecen

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A „Volt egyszer” dizájnos hely a Piac utcán, új hullámos népszerű kávézó. Néhány éve már jártam itt néhány jóbaráttal. Most a családot vittem el kávézni. A kiszolgálás ezúttal elég személytelen volt. A kávé ismét finomnak bizonyult, a sütik nem eget rengetőek, 4 pontba beleférnek, de azért hasonló helyeken meggyőzőbbeket is lehet kapni.
Egyik olyan mint a másik -

McDonald's - Piac utca Debrecen

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Mc Donalds meglátogatása egy felelős szülő számára mindig egyfajta opportunizmus, az elvek ideiglenes feladása. De hát a gyermeki báj meglágyítja a legszőrösebb apai szívet is. A minap Debrecenben járva engedtünk a nyomásnak, vettünk egy Happy Meal menűt, sajtburgerrel, Kubu itallal és sült krumplival, továbbá majonézzel és ketchuppal.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
A debreceni Kashmir étterem rég célba volt véve. Egy ízben már jártunk is ott az evés szándékával, de tele volt a hely. Ebből okulva, midőn a társaságunk két ötödét felvettük a debreceni reptéren, odatelefonáltam és foglaltam asztalt.
Nem lesz a törzshelyem -

Öreg Bagoly Söröző Jászladány

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Egyszerű falusi söröző, ahol nem kedves a kiszolgálás, a WC büdös és koszos, a piszoár nyitva van, de az angol WC-hez kulcsot kell kérni a pultnál. Ez azért furcsa, mert ott szokás alkalmazni ezt a technikát, ahol egyébként tisztán tartják a WC-t. Van biliárd és terasz. Vettem más literes Márkát, potom 150 forintért.
Jó görög gyros -

Leonidas Gyros Budapest

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Valamiért az étteremkaluzok a görög gyroszosokat hype-olják. Miközben egy jó török borjúgyros van olyan finom, mint a görög disznó- vagy csirkegyros. A Leonidas, mint megannyi toplista szereplője régóta listámon van, a nemrégiben, e hó elején végre sikerült ide is eljutni. Parányi kis üzlethelységben alig férnek el a sorban állók, a falon egyszerű görögös dekoráció.