DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Átlagos falusi kocsma -

Faház Söröző Gyúró

Értékelt: 2019. október 18.
Gyúró létéről onnan tudtam, hogy egyetlen tordasi ismerősöm a Gyúró felé vezető út mellett lakik s nem messze a házától ki van írva, hogy arra van Gyúró. No, gondoltam nézzük meg ezt a 4-5 kilométerre fekvő falut is. A Faház büfé egy újabb olyan egység, mely büfé nevet visel, de meleg ételt nem kínál. Ez egy kocsma valójában.
Átlagos falusi kocsma -

Miska Presszó Pusztazámor

Értékelt: 2019. október 18.
A Miska presszó Pusztazámoron tisztább, látogatottabb és valamivel drágább az átlagos falusi kocsmáknál. A pultos leányzó egy Dreher Gold sörre és két deci szódára elsőre 710 forintot ütött be, mivel a sör (a teljes Dreher termékskála) 450 forint (plusz üveg ami vagy 25 vagy 40), gondoltam csak nem számolnak fel faluhelyen egy deci szódára többet, mint 100 forintot s rákérdeztem, hogy miként jött össze ez a végösszeg.
Átlagos albán pékség -

Európa Pékség Sóskút

Értékelt: 2019. október 18.
A Sóskúton működő Európa pékség tipikus albán pékség, a jól megszokott választékkal. Sajtos, virslis, ilyen-olyan péksütik, néhány édes variáns. Jómagam ezúttal egy kenyérlángost kértem, ami 370 forint volt, meglehetősen tisztes adag, olyan, amitől jól lehet lakni. Ehhez a vastagsága is hozzátett rendesen. A minősége megszokott, 3 pontos.
Értékelt: 2019. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Budai 3 úgy termett előttem, mint kisebb csoda. Parkolóhelyet kerestem a MOM center körül, amikor megleltem, ott volt szemben ez a vendéglátóipari egység s pont azt nyújtotta (többek között), amit szerettem volna. Frissen préselt narancslevet és friss, ízletes péksüteményeket melyek közül egy túrós batyut választottam. Tetszett a beltér is, a kiszolgálás udvarias.
2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A Montenegroi Gurman Blaha Lujza tér melletti egységének fergetegesnek mondható sikere arra indította a tulajdonosokat, hogy nyissanak egy második egységet is. Ennek a dizájnját már inkább éttermesre vették, úgy tűnt, az árak is mintha magasabbak lennének itt. Ami egyébként természetes, ha a térkiképezés igényességét és nagyságát továbbá a lokációt nézzük.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Nem vagyok vegán. Nem szeretem, ha vegánok húsos ételeket utánoznak. Jó vegán kaját lehet készíteni azokból, melyek eleve vegánok. Ilyen olyan pasta, pizza például. De. Itt ettünk egy jó vegán burgert. Jó harapást élményt adott, harmonikus volt az ízképe. Szerettük a helyet s ami a legtöbb: kíváncsivá tett minket. Visszamennénk s megkóstolnánk egyebeket is.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Nem maradhatott a Bamba Marha hálózatnak ez az egysége sem ki a merítésből, akkor sem, ha egyébként hasonló vagy éppenséggel ugyanaz a kínálat és a minőség is mindenütt. Itt az öcsémmel voltam, aki nagy burger rajongó. S a társaság hatással van az emberre. A Bamba Marha elnyerte egy listán Európa ötödik legjobb burgerezőjének a titulusát, de attól még nekem ez 4,5 pontos élmény.
Értékelt: 2019. október 11.
Mivel a kispesti piactól nem messze működik a párom egyik üzlettársának a boltja, sorra kipipálgathatom a közelben működő egységeket. Imréék büféjében a hagyományos pecsenyés felhozatal van lángossal kiegészítve, gondolkodtam is, hogy netán hurkát és kolbászt csomagoltassak-e be, végül a hekk és a fasírt mellett döntöttem.
Értékelt: 2019. október 11.
A Lángosmánia a Kispesti piac egyik jellegzetes egysége. Kis bódéban van pár magasított szék és asztal is azoknak, akik helyben fogyasztanák el a lángost. Én inkább mentemben ettem. Sima fokhagymásat kértem. Érdekes, hogy érződtek a kisebb krumpli-darabok a lángosban, de engem ez nem zavart. Tartanak Tikkadt szöcskét is, amit szintén értékeltem.
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A Bartók nevű egység kifejezetten tetszett, mind dizájnra, mind kínálatra. Itt az ételek között is akadt, amit felkeltse az érdeklődésem, ellentétben a szomszédos Bélával. Mert egyébként, ahogy a Bartók összetartozik a magyar agyban a Bélával, úgy utazik e két egység hasonló műfajban egymástól pár lépésre. Vagány beltér, minőségi italok, korrekt ételek.