DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Remek cukrászda -

Sugar & Candy Szeged

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
A Sugar and Candy Szeged egyik legjobb cukrászdája. A nemrég nyílt REÖK az, mely felveszi vele a versenyt. A sütik izgalmasak, látványosak, nem drágák, legalábbis a maguk szintjéhez képest, a kiszolgálás kedves, a beltér megnyerő, hangulatos. Két sütit próbáltunk ki, mindkettő remek volt. Ez az a hely, mely azt is leveszi a lábáról, aki alapjáraton nem édesszájú.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 13.
Vannak falusi helyek, melyek de facto kocsmák, de még hirdetik büszkén cégtáblájukon a vendéglői korszak státuszát. Az Edina valami hasonló, mely cukrászda cégtábla alatt büfé és bár. Kínálnak burgereket, hot dogot, s efféléket. S el ne felejtsem, van fagylaltjuk is, nem túl bizalomgerjesztő. . Egy hot dogot kértem, naná, hogy mikrohullámú sütőben készítették, amit legjobb lenne betiltani.
Összességében jó élmény -

Famous - Steak, Burger & More Szeged

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Famous vegyes tapasztalat volt, mely egyébként nagyon jónak indult. Kedves a kiszolgálás, jó a dizájn, kiváló a háttérzene, tartanak remek kézműves söröket a békésszentandrási főzdétől. Bíztató az étlap is.
Kiemelkedő kézműves pékség és pizzázó -

Rudi & Fickó Szeged

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Rudi és Fickó az egyik legjobb szegedi élményem volt. Egy olyan kézműves, igényes pékség, ahol kínálnak felettébb bizalomgerjesztő desszerteket, pizzát, jó sört meg bort. Ittunk kézműves sört a Zentustól, ettünk egy tonhalkrémet, amihez adtak bagettekarikákat, rukkolát, olajbogyót meg egy panna cottát. Csábított a pizza is, de nem akartunk jóllakni idő előtt.
Értékelt: 2019. június 12.
Megvan annak a diszkrét bája, amikor a családról neveznek el egy kocsmát…
A Family átlagos kocsma, kellemes terasszal, nagy beltérrel. A csapos kidobóember is lehetne, egyébként nagyon kedves, kommunikatív, hamar megegyezünk, hogy jobb a 25 fok mint a 30. Kértem egy ásványvizet (200 ft) és egy Stella sört elvitelre (350 ft + 25 ft üveg).
Értékelt: 2019. június 12.
Az 1-es számú berettyóujfalusi kisvendéglőnek van egy társüzlete, külön bejárattal és választékkal, mely sörözőként működik. Van egy kellemes terasza is. Ottjártam idején a Dreher Red Ale nevű sört 280 forintért kínálták, úgyhogy vettem abból két palackkal hazavitelre, továbbá egy fél liter szénsavmentes ásványvizet, helyben fogyasztásra.
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Flamingó fősodratú, átlagos cukrászda, ettem egy sütit, 400 forint volt, nem adott katartikus élményt, persze ennyi pénzért nem is vártam katarzist. Tartanak alkoholos italokat is, a Heineken cég nagyipari söreit, elég olcsón, a fél literes Soproni 320, a Heineken 400, a barna Krusovice 450. Hasonlóan kommersz a tömény választék is.
Értékelt: 2019. június 12.
A Mystic nevű pizzázó-kávéház nem tartozott a kedvenceim közé. Nem szeretem, ha a vendég úgy érzi, hogy zavaró tényező a személyzet tagjai közötti társalásban. A formális udvariasság megvolt, ez tagadhatatlan. Nem voltam éhes, így pizzát nem rendeltem, ott volt szerencsére az önmegnevezésben a kávéház, ahol ugye nincs kötelező ételfogyasztás.
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A Klaudia söröző átlagos külvárosi kocsma, a megszokott kommersz sörökkel és töményekkel. Itt barátságos volt a személyzet, könnyen szóba lehetett elegyedni a csapossal és a barátaival is. Mivel volánnál ültem, kénytelen voltam valami alkoholmenteset kérni, ami egy szűrt almalé volt egy deci szódával felspriccelve. Írd és mondd, 50 forintot fizettem rá .
Burger-katasztrófa -

Csülök Büfé Berettyóújfalu

Értékelt: 2019. június 12.
A megannyi pozitív asszociációra okot adó Csülök nagy csalódásom volt. Egy hamburgert kértem, ami a műfajának egyik legkatasztrofálisabb darabja volt. Persze lehetne ezt még fokozni, ha a hús romlott lett volna, a zsemle meg száraz, akkor még rosszabb lett volna, de elég rossz volt ez így is. Lássuk csak, hamburgerkészítés á lá Oli, á lá Csülök büfé.