DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre soproni értékelései

Hangulatos pálinkabár és kávézó Sopron központjában -

Creme Pálinkávézó Sopron

Értékelt: 2017. május 2.
A Creme pálinkávézó jópofa műintézmény, tetszik a neve is, van aki szereti a szójátékokat, van aki nem, én az előbbiek közé tartozom. Jó a beltér is, jól esik itt elüldögélni. A kiszolgálás kissé személytelen, de azzal sem volt különösebb baj, mint ahogy az árakkal sem. Birspálinkát kértünk Tyukodi főzdétől, 445 forint volt 2 cl, ami barátságosnak mondható a prémium kategóriában.
Remek söröző és sörszaküzlet -

Kóczán Sörárium Sopron

Értékelt: 2017. május 2.
A Kóczán sörárium leginkább a „Csak a jó Sör! -rel hozható párhuzamba. Egyelőre még nincs csapolt sörük, de lesz, saját sörük már van. Vettem is kettőt. A törekvés szép, a két sör az Ipa és a balfi hős nem győztek meg különösebben. Érdekes, hogy a címke szerint amerikai slágerkomlókat használtak, most meg nem mondom biztosan, tán Amarillot, Mosaicot és Tomahawkot, vagy Citrát, minden esetre e komlók citrusossága nem jött át illatban.
Értékelt: 2017. május 2.
A Cocos Royal Croissant nevű helyre azért mentünk be, mert az újhullámos pékségek hangulatát árasztotta a cégtábla. Nem is csalódtunk. Kértünk egy croissant meg egy kávét, mindkettő remek volt. A kiszolgálás kedves, a pultos hölgy kellemesen elbeszélgetett a mellettünk levő asztalnál ülő törzsvendéggel, óhatatlanul is fültanúi voltunk a köztük zajló „small talk”-nak, de nem zavart egyáltalán, sőt.
Kiemelkedő borszaküzlet és borbár -

TasteVino Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14.
A Taste Vino Sopron központjában egy színvonalas borozó-borszaküzlet. A tulajdonos kommunikatív, kedves, a választék impozáns. A borok mellé adnak étkeket is. Sajnos nem volt már étvágyunk, mert több helyen sikerült hatékonyan elverjük, így aztán egy csokoládét vettünk, Luka Enikő kiváló soproni borász hölgy kékfrankosával készült Harrer csokoládét.
Remek hely Sopron szívében -

Dió Sarki Fűszeres Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 14.
A Sarki fűszeres egy szeretnivaló kávézóval egybeépített delikátbolt, ahol kedves a kiszolgálás, minőségi a választék, megnyerő a belső tér kiképezése, korrektek az árak. Épp egy német hölgy volt előttünk, mindenféle kézműves sajtot kóstolt, majd vásárolt belőlük kis darabokat. Kivártuk, érdemes volt. Rendeltem egy zeller-cékla-répa frissen préselt levet.
Remek kávézó Sopron szívében -

Kultúrpresszó Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
A Kultúrpresszó méltán viselheti e nevet. Valóban kulturált hely, ahol még az étlap és itallap is a kultúrát terjeszti, remek kis írást olvastunk benne 1933-ból a vidéki és a fővárosi éjszakai élet különbözőségéről. A kávé új hullámos, remek, ez is volt a cél, mármint hogy megízleljük a „fekete levesüket”.
Átlagos pékség -

Friss Pékség Sopron

Értékelt: 2017. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Friss pékség nem okoz meglepetést sem pozitív, sem negatív irányban, a stabil kommersz, puffasztott választékot hozzák, Zigzag kollegina ezeket nevezi albán pékségnek, vélhetően nem alaptanul. Olyanok, mint a klónok, bárhol az országban. Minden esetre vettem egy sajtos meg egy tepertős pogácsát (330 ft volt a kettő), átlagos volt mindkettő.
Kiemelkedő borszaküzlet és pezsgőbár -

Natura Vinotéka Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
A Natura vinotéka egyik legkellemesebb soproni élményünk volt. Ez voltaképpen egy borszaküzlet, de van pár asztaluk, ahol helyben is lehet fogyasztani – pezsgőt. Több komoly tételt is nyitva tartanak, többek között Kreinbacheréknek a sokak által legjobbnak tartott brut pezsgőjét, mi inkább helybelit Kurt Taschner Chardonnay pezsgőjét választottuk, ami kifejezetten finom volt.
Hangulatos családi kifőzde-borozó -

Stubi Borozó Kisvendéglő Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
A Stubi borozó egy nagyon hangulatos családi kifőzde, gerendás mennyezettel, Nagy-Magyarország térképpel, több, már elhalálozott munkatárs (tulajdonos? ) fotójával a falon. Mi csak egy Unicumra tértünk be, sajnos sima nem volt, így aztán szilvásat kértünk, ami édesebb annál, mint amit mi szeretünk a keserű-ital műfajban, de azért legyűrtük.
Gyengécske hely -

Töpike Bár Sopron

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
A Töpike egy akár hangulatosnak is mondható hely, apró pincével, mely ugyan dohos, de azért csak elüldögél itt az ember, a dohot meg patina illatanyagban megjelenő arcának becézi magában. A kiszolgáló cseppet sem kedves, arca nem rezdül, akkor sem amikor barátságosan kedélyeskedem az almafröccsöm rovására, a továbbiakban sem mutat semmiféle pozitív érzelmet.